Dąbrówno,
73 000 PLN
Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż , 3 224 m2
22.64 PLN /m2
Powierzchnia
3 224 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: OL751110
Powierzchnia: 3 224 m2
Cena za m2: 22.64 PLN
Cena: 73 000 PLN

Opis nieruchomości:

Atrakcyjna oferta ! Na sprzedaż działka położona w przepięknej miejscowości Dąbrówno nad jeziorem Pancerz, do którego jest swobodny dostęp, oraz niedaleko jeziora Dąbrowa Mała i Dąbrowa Wielka.

 
Działka o powierzchni 3224 m2 w kształcie trapezu - długość boków równoległych 80 i 90 m. Wydano decyzję o warunkach zabudowy tj. budynek mieszkalny wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni zabudowy około 130 m2, budynek gospodarczo- garażowy o powierzchni zabudowy około 60 m2. Maksymalna szerokość elewacji frontowej do 15 m, wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej ok.4,5 m, dach budynku dwu lub wielospadowy o nachyleniu od 35 do 45, wysokość kalenicy głównej do 9,0 m , pokryty dachówką ceramiczną lub materiałem ją imitującym.


Energia elektryczna. Woda z własnego ujęcia.


Teren zróżnicowany krajobrazowo, jeziora, rzeki, poprzeplatane lasami, cisza, spokój, ciekawe szlaki turystyczne. Wymarzone miejsce dla żeglarzy, kajakarzy, wędkarzy, grzybiarzy, rowerzystów, spacerowiczów, miłośników biegania i wielu innych sportów, również zimowych.


Dąbrówno to miejscowość o charakterze rolniczo - turystycznym. Jej atutem jest cisza, spokój, oraz brak miejskiego zgiełku.


Doskonałe miejsce na aktywną rekreację i jednocześnie odpoczynek. Miejscowość Dąbrówno położone jest około 36 km od zamku krzyżackiego w Nidzicy, 28 km od Muzeum Budownictwa Ludowego i 8,5 km od Grunwaldu - czyli ciekawych miejsc wartych odwiedzenia, a zwłaszcza latem. Zimą natomiast inspirującym miejscem do uprawiania zimowych sportów jest Dylewska Góra (312 m n.p.m) - najwyższe wzniesienie Warmii i Mazur, gdzie pokrywa śnieżna utrzymuje się najdłużej. Położona jest zaledwie około 15 km od miejscowości Dąbrówno.


Miasteczko leży - mniej-więcej - w połowie drogi między Warszawą a Gdańskiem, jednak w "bezpiecznej" odległości od, łączącej je, krajowej "siódemki", z której do Dąbrówna najprościej dojechać drogą nr 542 z Rychnowa lub - nr 534 - z Pawłowa. Dostępność komunikacyjna jest tak dogodna, że bez trudu można wydostać się stąd w dowolnym kierunku, na którąś z ważnych dróg krajowych.


Oferowana działka, ze względu na piękno otaczającego krajobrazu oraz bliskość atrakcyjnych turystycznie obiektów, jest wymarzonym miejscem na budowę domu całorocznego lub letniskowego.Skontaktuj się z agentem :
Teresa Nielepkowicz-Olak

Telefon : 601-671-003

nieruchomosci@olak.com.pl


Lokalizacja: